Звернення Щодо виконання судових рішень стосовно

Голові Миколаївської обласної ради Москаленко В. В.

54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22. т/ф.(80512) 37-05-48
e-mail: post@mk-oblrada.gov.ua
oblrada@mksat.net

Остапенко Олексій Ігорович,

координатор ВГО «Рух за народовладдя» представник
Комісії з питань очищення влади (люстрації та протидії корупції)

в органах Міністерства екології та природних ресурсів України

Звернення

 

Щодо виконання судових   рішень стосовно визнання незаконним рішення Миколаївської обласної ради від 06.07.2006 р. «Про вилучення  земельних ділянок», яким  зі складу  регіонального ландшафтного парку «Гранітне-степове Побужжя» виключено 27,7218 га.

 

Шановна Вікторіє Вікторівно!

 

Як представник природоохоронної громадськості звертаюся до Вас із закликом винести на розгляд сесії обласної ради питання визнання Рішення обласної ради №10 від 6.07.2006 р. «Про вилучення  земельних ділянок», яким  зі складу  регіонального ландшафтного парку «Гранітне-степове Побужжя» вилучено 27,7218 га для розміщення  хвостової  частини Олександрівського  водосховища, необхідних для роботи Ташлицької ГАЕС таким, що прийнято з порушенням законодавства України та скасувати його у відповідності до рішень суду.

Після низки судових процесів 3.06.2009 року Колегія суддів Вищого Адміністративного суду України прийняла рішення та підтвердила визнання не чинним рішення обласної ради від 6.07.2006р. №10.

Також доводжу до вашого відома, що 29.05.2012 р. Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України задовольнила позов міжнародної благодійної організації “Екологія-Право-Людина” до Кабінету Міністрів України, про визнання протиправною та скасування Постанови № 841 від 20 червня 2006 року «Про надання земельних ділянок у постійне користування» щодо надання 27,72 га заповідних земель під Олександрівське водосховище Ташлицької ГАЕС, спираючись на яку приймала рішення Миколаївська обласна рада. Також суд прийшов до висновку що надання в користування особливо цінних земель, до яких відносяться землі природно-заповідного фонду, згідно із статтями 150, 151 ЗК, проводиться за погодження із Верховною Радою України.

Виходячи з викладеного та з метою повернення ситуації до правового поля України прошу:

  1. Винести на розгляд найближчої сесії Миколаївської обласної ради питання про скасування Рішення обласної ради №10 від 6.07.2006 р.
  2. Забезпечити можливість присутності та виступу на засіданні депутатських комісій та сесії обласної ради при розгляді даного питання представникам природоохоронних громадських організацій.

 

З повагою,

Остапенко Олексій Ігорович

Остапенко Олександра Ігорівна

Козловська Марина Віталіївна

Похожие сообщения

Добавить комментарий